Ekogroszek CARBECO: Węgiel Workowany 27 MJ/kg i 25 MJ/kg

25-27 MJ/kg
Wartość opałowa

max. 10%
Wilgotność produktu

4-7%
Zawartość popiołu

0,3%
Zawartość siarki

Granulacja
5-25mm

25-27 MJ/kg Wartość opałowa

max. 10% Wilgotność produktu

4-7% Zawartość popiołu

0,3% Zawartość siarki

5-25mm Granulacja

ekogroszek 27

dobry węgiel w workach
POWER PREMIUM 27

Ekogroszek CARBECO Prima – Twoje niezawodne źródło ciepła w atrakcyjnej cenie. Nasz wysokokaloryczny węgiel w workach, posiada wyjątkową kaloryczność 27 MJ/kg. Dzięki niskiej wilgotności oraz niewielkiej zawartości siarki i popiołu, CARBECO Prima to gwarancja czystej i silnej energii. Jeśli poszukujesz taniego węgla workowanego lub taniego węgla w workach, to ten ekogroszek dominuje w średniej półce cenowej, zapewniając niesamowity stosunek ceny do jakości. Co więcej, oferujemy węgiel z darmową dostawą, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Wybierając ekogroszek CARBECO Prima, wybierasz satysfakcję i niezawodność. Bądź pewien, że to wybór numer jeden dla tych, którzy poszukują sprawdzonego i efektywnego źródła ciepła.

Cena węgla w naszym sklepie internetowym dotyczy 1 tony ekogroszku i uwzględnia transport na terenie Polski.

Kupując węgiel workowany na użytek własny (prywatny) w sklepie carbeco.pl jesteś zwolniony z akcyzy. 

Jeżeli kupujesz węgiel w workach z przeznaczeniem do użytku komercyjnego, cena zostanie zwiększona o podatek akcyzowy (wysokość akcyzy wynosi 50,00 zł brutto).

Cena 1 tony węgla workowanego 27 MJ wynosi:

  • 2000 zł brutto dla gospodarstw domowych
  • 2050 zł brutto dla firm z akcyzą

24-25 MJ/kg
Wartość opałowa

max. 14%
Wilgotność produktu

5-8%
Zawartość popiołu

0,4%
Zawartość siarki

Granulacja
5-25mm

24-25 MJ/kg Wartość opałowa

max. 14% Wilgotność produktu

5-8% Zawartość popiołu

0,3% Zawartość siarki

5-25mm Granulacja

ekogroszek 25

dobry tani węgiel workowany
PRIMA PREMIUM 25 

Ekogroszek CARBECO Prima – wysokokaloryczny węgiel w workach, który zapewni Ci ciepło w atrakcyjnej cenie. Oferujemy węgiel workowany o wyjątkowej kaloryczności 25 MJ/kg, gwarantując idealny balans wilgoci, zawartości siarki i popiołu. CARBECO Prima to nie tylko czysta i silna energia, ale również węgiel z darmową dostawą, dostarczany bezpośrednio pod Twoje drzwi. Wybierając nasz tani węgiel workowany, decydujesz się na produkt, który dominuje w średniej półce cenowej, oferując niesamowity stosunek ceny do jakości. Tani węgiel w workach od CARBECO to gwarancja satysfakcji i pewność, że wybierasz numer jeden wśród ekogroszków. Odkryj moc, jaką niesie za sobą wysokokaloryczny węgiel w workach i ciesz się niezawodnym źródłem ciepła w Twoim domu!

Cena węgla w naszym sklepie internetowym dotyczy 1 tony ekogroszku i uwzględnia transport na terenie Polski.

Kupując węgiel workowany na użytek własny (prywatny) w sklepie internetowym carbeco.pl jesteś zwolniony z akcyzy. 

Jeżeli kupujesz węgiel w workach z przeznaczeniem do użytku komercyjnego, cena zostanie zwiększona o podatek akcyzowy (wysokość akcyzy wynosi 50,00 zł brutto).

Cena 1 tony węgla workowanego 25 MJ wynosi:

  • 1850 zł brutto dla gospodarstw domowych
  • 1900 zł brutto dla firm z akcyzą

Selekcja węgla CARBECO

Kiedy myślisz o najwyższej jakości ekogroszku, CARBECO powinno przychodzić na myśl. Nasz węgiel w workach, zwany również ekogroszkiem, to produkt pochodzący z specjalnie wyselekcjonowanego, wysokokalorycznego węgla orzech. Każde ziarno CARBECO jest dokładnie dopasowane do wymiarów 5-25 mm. Skrupulatnie selekcjonujemy i kontrolujemy jakość naszego produktu.

Parametry ekogroszku CARBECO

Kiedy chodzi o węgiel opałowy, parametry są kluczowe. Ekogroszek CARBECO to synonim najwyższej jakości. Nasz sklep internetowy oferuje węgiel w workach o niezrównanej kaloryczności, minimalnej zawartości siarki i popiołu oraz optymalnych parametrach spiekalności i wilgotności. Oferujemy również konkurencyjne ceny, dostosowane do budżetu naszych klientów.

Pakowanie ekogroszku CARBECO

Nie tylko produkt jest ważny, ale także jego opakowanie. Węgiel CARBECO jest pakowany w specjalne worki 25 kg z systemem mikrowentylacji, gwarantując ochronę przed wilgocią. Każdy zakup u nas to gwarancja otrzymania suchego, starannie zapakowanego ekogroszku na solidnej palecie.

Dostawa ekogroszku w 48h z darmową wysyłką

Twoje ciepło jest dla nas priorytetem. Dlatego ekogroszek CARBECO dostarczamy w zaledwie 48 godzin od złożenia zamówienia. Co więcej, koszt wysyłki jest już wliczony w cenę. Kupując węgiel workowany w sklepie carbeco.pl, inwestujesz w najbardziej komfortowe i efektywne rozwiązanie dla Twojego domu.

Ekogroszek, który definiuje jakość - Carbeco.pl!