carbeco- nowa jakość węgla

suchy węgiel

płomienny żar

Każda partia węgla, której używamy do produkcji ekogroszku CARBECO jest wielokrotnie przesiewana i płukana oraz dodatkowo poddana procesowi napowietrzania, dzięki temu uzyskujemy produkt nie tylko o pożądanej kaloryczności, ale przede wszystkim ekogroszek o idealnej wilgotności. Zachowuje on przez cały czas użytkowania najwyższe parametry fizykochemiczne, a Ty masz pewność, że nie kupujesz wody, a wysokiej jakości ekogroszek.

pali się!

nie bryluje

Ekogroszek CARBECO to gwarancja najniższej spiekalności. Nie wierz w zapewnianie o zerowym wskaźniku RI. W warunkach laboratoryjnych zapewne można uzyskać tę wartość, my jednak mówimy o warunkach domowych. Dlatego gwarantujemy Ci zawsze najlepsze parametry spiekalności. Ważnym warunkiem uzyskania jak najniższej spiekalności i braku zbrylania są też odpowiednie ustawienia pieca, ale wybierając CARBECO masz pewność, że dostarczasz mu paliwo najwyższej jakości.

bez przerostów i kamieni

czyste ogrzewanie

zdrowe ciepło

Wybierając ekogroszek CARBECO dbasz nie tylko o ciepło Twojego domu, ale dbasz także o swoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych. Nasz ekogroszek to po prostu czyste spalanie – nie tylko ze względu na doskonałe parametry kaloryczności, spiekalności, ale przede wszystkim ze względu na minimalną zawartość siarki na poziomie 0,3%. CARBECO to zdrowy wybór.

popiół - palący problem

spala się bez reszty

CARBECO to czysty ekogroszek o czym świadczy także parametr jakościowy dotyczący popiołu. Zapewnia idealne spalanie i bezproblemową obsługę pieca. Nie musisz go często czyścić oraz zajmować się opróżnianiem popielnika. Popiół z ekogroszku Carbeco jest ekologiczny i nie zawiera substancji szkodliwych. Tę minimalną ilość popiołu  jaka powstaje w procesie spalania możesz bezpiecznie wykorzystać w gospodarstwie domowym, świetnie się sprawdzi w przydomowym ogródku jako doskonały nawóz. 

stabilność parametrów

dobrze ułożony

łatwość przechowywania

Zamawiając ekogroszek CARBECO otrzymujesz paletę na której znajduje się 40 worków (1 tona = 40 x 25 kg). Składowanie ekogroszku CARBECO to wygoda i brak problemów z kurzem czy zabrudzeniem pomieszczeń. Możesz go składować w dowolnym miejscu również na zewnątrz (pod zadaszeniem) gdyż nasze worki odporne są na warunki zewnętrzne. Korzystanie z węgla workowanego to zdecydowanie większy komfort użytkowania w porównaniu z węglem składowanym luzem. Mniej sadzy, mniej zapylenia pomieszczeń, mniej sprzątania.

selekcja

Ekogroszek CARBECO pozyskujemy z wysokokalorycznego, specjalnie wyselekcjonowanego węgla. Każde ziarno ekogroszku CARBECO mieści się w przedziale 5-25 mm. Na każdym etapie - kruszenie, przesiewanie, płukanie - dokonujemy starannej selekcji produktu i kontrolujemy jego jakość.

parametry

Ekogroszek CARBECO to gwarancja najwyższej jakości produktu. Pilnujemy aby w każdym naszym worku, który dostarczamy do Klienta znajdował się ekogroszek o najwyższych parametrach: sprawdzona i przebadana kaloryczność, niska zawartość siarki i popiołu, najniższe parametry spiekalności i wilgotności.

pakowanie

Ekogroszek CARBECO pakujemy w specjalne, wyposażone w system mikrowentylacji, 25 kg worki, które zabezpieczają ekogroszek przed wilgocią, dzięki czemu zachowana zostaje najwyższa jakość produktu. Otrzymujesz zawsze suchy, starannie zapakowany węgiel dostarczony na zabezpieczonej palecie.

wysyłka 48h

Ekogroszek CARBECO może być już pod Twoimi drzwiami w 48 godzin od zamówienia. Dostarczamy na terenie całej Polski, a Ty nie płacisz dodatkowo za wysyłkę. Zamówienie węgla w sklepie CARBECO to najwygodniejsza forma zakupów . Szybko i bez problemów.